High Five! - Moje plany czytelnicze na wakacjeHIGH FIVE! to nowa akcja, w związku z którą na blogu pojawiać się będą rankingi ulubionych, najlepszych, najbardziej interesujących, bądź najgorszych książek, filmów, gier, postaci, itp...


Dzięki temu zarówno czytelnicy mogą poznać bliżej blogerów, jak i blogerzy czytelników, jeśli ci będą chętni na podzielenie się swoimi przemyśleniami i opiniami.

Na wakacje mam zaplanowanych wiele książek, które ogólnie kiszą się u mnie w domu! A że mam bardzo mało czasu podczas roku szkolnego, teraz zabieram się za ostre czytanie! W tamtym roku kończyłam codziennie książkę, czy w tym roku też mi się to uda? Nie wiem, ale bardzo bym chciała. Przedstawiam wam wycinek całej mojej listy. Jak chcecie zobaczyć co mam jeszcze do skończenia wejdźcie w wyzwania i tam jest wyzwanie: Kończę serie wydawnicze. Sporo tego jest!

1. "Pretty Little Liars. Kłamczuchy" - Sara Shepard

Stoją u mnie od niedawna, mam nawet kolejne dwie części, a ja nawet pierwszej nie przeczytałam. A jeszcze słyszałam, że wychodzi na początku lipca 12 część, a ja w tyle!  
2. "Baśniobór" - Brandon Mull

Mam wszystkie pięć części, chce przeczytać go od dawna, ale nie mam na niego czasu. Słyszałam bardzo dobre recenzje, ale sama muszę wyrobić opinię na ich temat.
3. "Syrena" - Tricia Rayburn

Kupiłam na targach książki w Poznaniu, z dużą przeceną i namówiłam mamę, żeby dałam mi pieniądze też na  drugą część. I stoją... i się kurzą, a ja patrzę na nie i zastanawiam się, kiedy się za nie zabiorę?

4. "W pierścieniu ognia" - Suzanne Collins

W zeszłym roku czytałam pierwszą część, w tym roku wychodzi ekranizacja drugiej! Muszę się pośpieszyć z przeczytaniem  książki! Tak mnie ciekawi jak potoczą się losy Katniss...
5. "Pozaświatowcy. Świat bez bohaterów." - Brandon Mull

Przeczytałam darmowy kawałek tej akurat pozycji i bardzo mi się spodobała, a że moja mama uwielbia książki, kupiła mi ją myśląc, że ją od razu przeczytam. Czas mijał, wyszła druga część, którą oczywiście kupiłam i teraz obie się kurzą...
Oczywiście to jest tylko wycinek z tego wszystkiego. Jeszcze chcę się zapoznać z wieloma seriami chwalonymi przez blogerów! Może polecicie mi coś na wakacje?
Muszę zacząć te serie:
- "Bezsennik"
- "Akademia Wampirów"
- "Wampiry z Morganville"
- A może ty mi coś polecić?

5 komentarzy:

 1. Całą serię "Pretty Little Liars" bardzo gorąco polecam. Sama mam w planach zakup XII części, która wyjdzie już w środę :)
  Życzę spełnienia tych czytelniczych postanowień!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym przeczytac cała serię PLL, jak Ty no i "Syrenę " :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Całą serię Igrzysk Śmierci czytałam wielokrotnie, więc "W pierścieniu ognia" mogę Ci polecić z czystym sercem. Od dłuższego czasu rozglądam się też za serią "Pretty Litte Liars", bardzo chciałabym ją przeczytać :-)

  Pozdrawiam i zapraszam:

  im-bookworm.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Brandon Mull wspaniale pisze, "Baśniobór" czytałam (obecnie czytam IV cz.) "Igrzyska śmierci" również chcę przeczytać.
  Powodzenia!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z "Pretty Little Liars" faktycznie będziesz miała dużo nadrabiania ;) "W pierścieniu ognia" jest to moja ulubiona książka ever! :) Gorąco ją polecam :) Ekranizacja wychodzi jakoś 20 któregoś listopada :D
  Pozdrawiam i dzięki za udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Proszę przestrzegaj tych oto zasad:
1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Za każdym nie pisz swojego adresu bloga.
3. Jak wyłapiesz jakiś błąd w tekście, napisz.
4. Anonimie podpisz się!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie,
Zuzia