Książka na weekend: 06.12-08.12


Dzisiaj obchodzimy Mikołajki i dostałam coś od Św. Mikołaja! Werwele proszę! Dostałam 2 moje must have'wy, a mianowicie "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" i "Gra w kłamstwa". Obu lektur nie mogę się doczekać, a teraz zajmuję się tym co też mnie interesuje. Uwaga, lista najprawdopodobniej się zmieni. Zapraszam do oglądania co będę w najbliższym czasie czytać. 


Wilcza księżniczka, Cathryn Constable
Jak skończę pisać tego posta i udostępnię wszystko na wszystkich profilach, to zaczynam pochłaniać. Słyszałam, że bardzo szybko się czyta, więc długo nie będę pochłaniać. Może trochę dziecinna, ale jedno tomowa! Słyszycie? Jednotomowa! Co za nowość. A wy czytaliście tę książkę?  

Feed , Mira Grant 
Perła, dosłownie. Choć trochę grubsza, to i tak myślę, że mi się spodoba. Każdy ją kocha i muszę się przekonać o co tyle szumu. Zombie? Si.Gwiazd naszych wina, John Green
Ta książka nie potrzebuje wyjaśnienia. <3


Plany krótkie, ale do spełnienia. Dzisiaj  na WF-ie musieliśmy napisać nasze słabe i mocne strony. Napisałam, że nie ogarniam blogera i tak cała klasa dowiedziała się, że mam bloga. A już jutro Dzień dobry weekend:!  

 7 komentarzy:

 1. "Feed" i "Gwiazd naszych wina" mam już za sobą *.* Pierwsza książka zdecydowanie lepsza, w moim mniemaniu, chociaż Green też na swój sposób stworzyl coś niesamowitego :) jak chcesz recenzje obu powieści u mnie (http://endlessbooks.blogspot.com) i z chęcią przeczytam Twoje opinie na temat wszystkich trzech pozycji, które wymieniłaś :) Moje plany na weekend przedstawiają się znacznie mniej ciekawie... Chyba, że dla kogoś spędzanie czasu z podręcznikiem od geografii i polskiego i matmy to spełnienie marzeń...

  Pozdrawiam, Natalie :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Z ogromną chęcią przeczytałabym "Gwiazd naszych wina" oraz "Feed". Ciekawa jestem również "Gry w kłamstwa" - moja siostra oglądała serial na podstawie tej serii, ja natomiast czytałam "Słodkie kłamstewka" tej autorki, więc zastanawia mnie jak wypadnie owa książka. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Feed" - koniecznie! Świetna książka, ale jej kontynuacja "Deadline" chyba lepsza ; - ) Ja mam dużo książek na weekend i tyle do zrobienia, że pewnie ich nie ogarnę ; - )

  OdpowiedzUsuń
 4. "GNW" czytałam, ale prawdę mówiąc trochę mnie rozczarowała.
  u mnie to nawet nie tyle co cała klasa wie o moim blogu, co chyba całe miasto... moje koleżanki wiedziały samoistnie, powiedziały polonistce na lekcji, ona reszcie nauczycieli, nie tylko od polskiego, i jakoś się rozeszło xd ale przynajmniej pani od matmy trochę mi odpuściła, bo wcześniej męczyła mnie o zadania dodatkowe i chyba wreszcie do niej dotarło że jestem humanistką. ale w małym miasteczku chyba niczego się nie ukryje ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja czytam "Z innej bajki" :) Później zabieram się chyba za "Odmieńca" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie te książki chętnie bym przeczytała .. :D
  Zaskoczyłaś mnie tym, że Wilcza Księżniczka jest jednotomowa :O

  Zapraszam do siebie na konkurs :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Marzę o "Gwiazd naszych wina" i mam nadzieję, że wkrótce uda mi się ją zdobyć...

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Proszę przestrzegaj tych oto zasad:
1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Za każdym nie pisz swojego adresu bloga.
3. Jak wyłapiesz jakiś błąd w tekście, napisz.
4. Anonimie podpisz się!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie,
Zuzia