Zapowiedzi: lipiec 2015


Spóźnione zapowiedzi to u mnie tradycja, więc jak zawsze zapraszam was dzisiaj na przegląd premier, których nie ma dużo, bo tylko 5, ale za to jakich! Wiecie, muszę wreszcie kiedyś zacząć czytać serię 'Lux" Jennifer L. Armentrout, ponieważ co chwilę w zapowiedziach widzę jej nazwisko, a ja żadnej z jej powieści nie czytałam! Wiecie, wakacje są długie, więc mam co nadrabiać. Tylko wiecie, ja milion serii rozpoczętych i co chwile zaczynam nowe, but anyway zapraszam was na zapowiedzi! 8 komentarzy:

 1. "Fangirl" całkiem niezła była. Cieplutka :). Parę lat temu zrobiłaby na mnie większe wrażenie. A i minusik za kreację bohaterów drugoplanowych i sposób przedstawienia ich więzi z pierwszoplanowymi (trochę płytkie). Poza tym wszystko okay ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Diana Górska9 lipca 2015 21:52

  "Fangirl", "Ten jeden dzień" oraz "Niezauważalna" bardzo mnie kuszą!

  OdpowiedzUsuń
 3. Choć o Fangirl słyszałam dużo dobrego, coś czuję, że to tylko kolejna przewidywalna i mocno schematyczna powiastka dla nastolatek. Chyba wyrosłam z takich książek. Najbardziej zainteresowała mnie Niezauważalna, ale to tylko czysty strzał na podstawie okładki, bo nie mam pojęcia o czym jest ta pozycja.


  Pozdrawiam. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa książki Forman i Glines :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tych akurar nic mnie nie interesuje. No chyba, że spodoba mi się ''Eleonora i Park'' (ciągle brak czasu, żeby przeczytać).

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedynie "Origin" mnie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Natalia Łubińska10 lipca 2015 22:15

  Fangirl i Ten jeden dzię mnie ciekawią, gdyż książkę Abbi Glines, jak i Origin, już zostały przeze mnie przeczytane ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Proszę przestrzegaj tych oto zasad:
1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Za każdym nie pisz swojego adresu bloga.
3. Jak wyłapiesz jakiś błąd w tekście, napisz.
4. Anonimie podpisz się!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie,
Zuzia