#update: 13.12.2014


Ostatnio bardzo mało dodaję tutaj, nawet kiedy chcę usiąść i coś wreszcie napisać, to jestem tak zmęczona, że jedyne o czym myślę to łóżko. Doszłam do takiego stanu, że nie mam ochoty czytać. Od 2 tygodni męczę "Lato drugiej szansy" Morgan Matson. Może to dlatego, że nic mi się nie chce robić (czytaj: jesienna chandra). Jedyne o czym myślę to spanie i odliczanie ile dni zostało do Świąt. Dzisiaj chciałabym was powiadomić co pokaże się w najbliższym czasie na ...ale zaczytanej...


1. Recenzja: "Lato drugiej szansy", już prawie napisana, bo stosunek do tej na pewno się nie zmieni.
2. Książki na Święta.
3. Recenzja: "Mara Dyer. Tajemnica".
4. Recenzja: "Książę mgły".
5. Recenzja ekranjzacji: "Gwiazd naszych wina".

Myślę, że potrzebuję dobrego, solidnego odpoczynku, kiedy będę dużo czytać i dużo pisać, ponieważ już mi tego brakuje.

9 komentarzy:

 1. A pewnie. I najlepiej jeszcze odpoczynek przed czytelniczym maratonem ;), bo ważny jest ;). Ja jak jestem zmęczona, to nawet strony z uwagą nie daję rady przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już nie mogę doczekać się przerwy świątecznej, ponieważ to będzie ostatnia wolna przerwa, podczas której będę mogła bezkarnie czytać, pisać i leniuchować. Potem niestety przygotowania do matury, choć się rozpoczęły już dawno temu, temu pójdą pełną parą.

  Na razie jestem bardzo zmęczona i nie czytam prawie nic, ale oby to się zmieniło szybko.
  Tobie również życzę powodzenia w nadrabianiu zaległości i zdobywaniu motywacji do czytania i pisania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę doczekać się recenzji Księcia Mgły. ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również jestem już zmęczona, z utęsknieniem czekam na przerwą świąteczną, podczas której (mam nadzieję) uda mi się zarówno odpocząć jak i poczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio wszyscy mają taki okres zastoju i jesienno - zimowej chandry, także zupełnie się tym nie przejmuj ;) A na Twojego posta odpowiem Ci moim: http://niekulturalna-o-kulturze.blogspot.com/2014/12/wydobywanie-z-siebie-mysli-wydaje-sie.html i nie, nie jest to reklama, po prostu Pan Stuhr przyszedł do mnie z odpowiednim tekstem w odpowiednim czasie, do Ciebie też powinien teraz przyjść, dlatego się dzielę :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi też czytanie nie idzie, a największym marzeniem każdego dnia jest sen. Nie wiem czy będę sporo czytać w ferie świąteczne, bo planowałam uczenie się z matematyki (jestem na rozszerzeniu). Ale może uda mi się ze sobą wszystko jakoś pogodzić. Dużo siły i uśmiechu, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam na recenzję "Książę Mgły" jestem ciekawa co sądzisz o tej pozycji:)
  Karlina W. :D

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Proszę przestrzegaj tych oto zasad:
1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Za każdym nie pisz swojego adresu bloga.
3. Jak wyłapiesz jakiś błąd w tekście, napisz.
4. Anonimie podpisz się!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie,
Zuzia