30-Day Book Challenge: Dzień 4


Cześć wszystkim! Na blogu ostatnio świeci pustkami z czego bardzo jestem nie zadowolona. Winę kieruję pod tabliczkę pod nazwę SZKOŁA. Nie chcąc marnować chwilki wolnego czasu publikuję dla was post. W weekend napiszę jakieś na zapas, by pojawiły się w przyszłym tygodniu co dwa dni. Taka rekompenzata. Możecie mi powiedzieć jak wy ogarniacie uczenie się, bloga i czytanie? Wszelkie propozycje mile widziane.Day 4  - Favourite book in your favourite series
Ulubiona książka w ulubionej serii.
Jak wiecie (a może i nie?) jest to "Pamiętnik nastolatki".
Untitled I teraz was rozczaruję, bo nie mam ulubionej książki tej serii. Ja ją tak przerażająco kocham, że nie mam ulubionej :) 

4 komentarze:

 1. W moim przypadku ukochaną serią jest HP i tak jak Ty mam problem z wybraniem ulubionej ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja po serię sięgam tak rzadko, że nie mam żadnej ulubionej ;) No, chyba że do serii przypisać całą Mroczną Wieże od Stephena Kinga :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam problem z wybraniem ulubionej częśći jakiejś serii, bo traktuję je zwykle jako całość ; )
  Ech, szkoła zjada czas xd Sama nie wiem jak to ogarniam, ostatnio było słabo, ale jakoś wychodzi. Zadania domowe odrabiam na przerwach/innych lekjach - da się :D

  OdpowiedzUsuń
 4. moja seria to HP i Igrzyska Śmierci. Ja czytam zazwyczaj w okienkach między zajęciami i wieczorami (ale wtedy szybko zasypiam nad książką ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Proszę przestrzegaj tych oto zasad:
1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Za każdym nie pisz swojego adresu bloga.
3. Jak wyłapiesz jakiś błąd w tekście, napisz.
4. Anonimie podpisz się!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie,
Zuzia