Dzień dobry weekend: "The best"

Dzisiaj napiszę wam blogi, na które wchodzę codziennie! Większość z was je zna, więc pewnie będzie niespodzianek. Proszę nie czujcie się obrażeni jak was nie wymienię na liście, bo tych waszych stron jest dużo więcej, jeśli chodzi o odwiedzanie. I tak musiałam powiększyć listę do większych rozmiarów. Czy kolejność jest przypadkowa? Nie wiem, na pewno pierwsze 6 miejsca są zajęte.


1. Wyznania książkoholiczki - nie wiem co Abli zrobiła, że jej blog jest taki popularny i, że tak dużo osób ją obserwuję. Powiem: też tak chcę! Ania wyrobiła tak swój styl pisarski, że nawet jak książka nie mieści się w kategoriach, które uwielbiam czytać  to i tak sięgam po to co było napisane na blogu. 

2. MORE JULIE - Julia. Po prostu uwielbiam cię! Te twoje recenzję, w których wytykasz wszystkie wady książki. Porównujesz Igrzyska śmierci do błota?! Jak tak można? Widać, że w jej recenzjach wszystkie jest napisane przez emocje, najczęściej te negatywne, ale i tak...   

3. Bucherwalt - chyba każdy zna Sophie, z akcją 'Miesiąc z ...'. Uwaga! Planuję podobną akcję, ale inną w przyszłym tygodniu, ale ciiii! jak się wchodzi na bloga, to od razu chce się zostać an dłużej! Był to jeden z pierwszych, które zaobserwowałam. Uwielbiam recenzje (nie) pisane, jaki i te tradycyjne. 

4. BOOKS - SILENCE - pokochałam tego bloga od pierwszego wejścia. To jak Karolina, pisze recenzje i wypracowała swój własny styl pisarski, po prostu, brawo! Choć notki ukazują się raz w tygodniu, są naprawdę długie i szczere. Teksty nigdy nie są szablonowe i zawsze je czytam z wielkim zainteresowaniem! Uśmiecham się zawsze jak są nowe recenzje, a jak jest ocena 10/10, to jest po prostu bosko!

5. Życie-między-wierszami - nie wiem za co kocham tego bloga. Naprawdę Marta zawsze pisze tak, prosto i zawsze od serca. Książki przez nią czytane, są prawie takie same jak u mnie na blogu, czy to zbieg okoliczności? Pomogła mi ustawić te ruszające się ikonki społecznościowe. Dziękuję!

6. Między stronami - choć w październiku był mały zastój na tym blogu, to i tak bardzo często na stronę Amelii wchodziłam. To ona przekonała mnie ostatecznie do sióstr Brontë, za co bardzo Ci dziękuję! Już jadą do mnie 3 książki starszej z słynnych sióstr! Nie mogę się doczekać, każdy je zachwala.

7. Ania notuje w świecie książek, zakochana w słowie pisanym - choć do blog starszej blogerki, bardzo go lubię. Ania ma niezwykle plastyczny styl pisarski, że czytam jej recenzję bardzo szybko. Udzielam się w dyskusjach i zapraszam na jej autorskie wyzwanie! Wyzwanie z motywem w tle

8. Kreatywa - Tak jak w literaturze są klasyki, są w blogosferze blogi, które każdy zna i każdy odwiedza. Kreatywa jest jednym z nich. Followuje kreatywę na intagramie i wiem co się wcześniej pojawi na blogu i uwielbia football. Choć kibicuje innej drużynie niż ja i tak ją bardzo lubię!

9. Nie chce mi się dalej pisać, dlaczego lubię te blogi (lubię je po prostu, że są), więc po prostu je wymienię:


10. Czytam też trzy blogi o innej tematyce:  

Jest jeszcze masa innych blogów, które odwiedzam, ale już trochę rzadziej! 

13 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa lista. Chętnie odwiedzę te z listy, których nie miałam jeszcze okazji przeglądać :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jednego bloga nie znałem, dzięki za wskazanie :-) A resztę i ja odwiedzam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka blogów z tej listy kojarzę i muszę stwierdzić, że są bardzo dobre.

  OdpowiedzUsuń
 5. Część znam, a część nie ^^ Za chwilkę sobie trochę poklikam, mam dość duży wybór. Rzeczywiście - wiele z wskazanych przez Ciebie blogów jest świetnych ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. O fajne blogi, zaczynam odwiedzać :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Na kilka blogów z Twojej listy sama często wchodzę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ooo dziękuję za wyróżnienie! Nie wiesz nawet jak mi miło! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Większość z tych blogów znam i również bardzo je lubię :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Chętnie odwiedzę blogi, których nie znam z tej listy ;)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Proszę przestrzegaj tych oto zasad:
1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Za każdym nie pisz swojego adresu bloga.
3. Jak wyłapiesz jakiś błąd w tekście, napisz.
4. Anonimie podpisz się!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie,
Zuzia