Podsumowanie miesiąca: Wrzesień


Wrzesień kojarzy mi się ze szkołą i moimi urodzinami, którego (jak mam nadzieję wiecie) 15 września. Ten miesiąc był bardzo dziwny, czasem było gorąco, a czasem się czułam jakby był już listopad, bo padało i było zimno. Nie wiem dlaczego, ale chcę, żeby już zaczęło padać za oknem, żeby spadły liście i wtedy ja, czytam sobie pod kocykiem jakąś dobrą książkę, która pomoże zapomnieć mi o szkole i ocenach. W tym roku dobrze zaczęłam i mam zamiar to utrzymać. Choć liczba powieści nie powala, to i tak jestem z siebie zadowolona, bo w porównaniu z poprzednim rokiem jest o niebo lepiej.Przeczytane książki:
1. Jane Austen: Duma i uprzedzenie, 6/6 (link)
2. Ann Brashers: Stowarzyszenie wędrujących dżinsów, 4/6
3. Henryk Sienkiewicz: Latarnik, bez oceny
4. Adam Mickiewicz: Dziady cz. II, bez oceny
5. Monika Kowaleczko - Szumowska: Galop 44', 6/6 

"Duma i uprzedzenie" Jane Austen zaczęłam w sierpniu, ale nie udało mi się skończyć 8 miesiącu tego roku, więc skończyłam ją we wrześniu. "Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" wypożyczyłam z biblioteki i nie było to lektura najwyższych lotów, to mogę ją wam polecić, zwłaszcza na wakacje. "Latarnik" i "Dziady cz.II" były moimi lekturami szkolnymi i na pewno nie będę ich recenzować. I w niedzielę skończyłam "Galop 44'", który męczyłam ponad 2 tygodnie, a w środę zaczęłam czytać "Zostań jeśli kochasz", bo chcę ją przeczytać przed pójściem do kina.

O czym mogliście przeczytać w tym miesiącu?:
Plany na październik:
Postanowiłam zrobić nową akapit w podsumowaniach, a mianowicie 'Plany' na kolejny miesiąc. Będę w nich zapisywać to co chcę zrealizować na blogu (i trochę w życiu prywatnym).

 • Przeczytać przynajmniej 4 książki.
 • We wrześniu dużo pisałam na blogu i nadal chcę tak dużo skrobać, najlepiej recenzji. Postanowiłam, że raz w tygodniu będzie pojawiał tekst ok. książkowy, a reszta to opinie na temat powieści. Wyjątkiem jest 1 tydzień miesiąca.
 • Nadal dostawać tak dobre oceny. Naprawdę jestem z siebie dumna, że w nowej szkole mam takie dobre stopnrie, choć straaaaasznie dużo się nie uczę.
                                      facebook | twitter | google+ | instagram | goodreads | lubimy.czytać

7 komentarzy:

 1. Przeczytałaś pół książki więcej niż ja :) Życzę Ci, abyś w październiku spełniła swoje plany :) Gratuluje dobrych ocen :)

  OdpowiedzUsuń
 2. poza tą ostatnią, to czytałam wszystkie. :) "stowarzyszenie" mi się podobało, takie idealnie wakacyjne jest, a wtedy właśnie je czytałam. ;) a "duma i uprzedzenie" to zdecydowanie jedna z moich bardziej ulubionych książek. ;)
  sama też prowadziłam listę co czytałam, ale niestety przez kilka miesięcy zapominałam ją uaktualniać i teraz za bardzo nie jestem sobie w stanie przypomnieć co też własciwie czytałam. ;)
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję tych 5 książek i życzę utrzymania tendencji lub jej zawyżenia w październiku :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezły wynik, powodzenia w październiku! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wrzesień miałaś całkiem udany z tego, co widzę :) Życzę Ci powodzenia w październiku i wypełnienia w 101% Twoich planów :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Proszę przestrzegaj tych oto zasad:
1. Obraźliwe komentarze będą usuwane.
2. Za każdym nie pisz swojego adresu bloga.
3. Jak wyłapiesz jakiś błąd w tekście, napisz.
4. Anonimie podpisz się!

Pozdrawiam i zapraszam ponownie,
Zuzia